SON DAKİKA

Dilmen’in ‘Sen de var mısın Türkiye?’ Kampanyası

Bu haber 26 Ocak 2017 - 0:55 'de eklendi ve 128 views kez görüntülendi.

Dilmen’in ‘Sen de var mısın Türkiye?’ Kampanyası

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in başlattığı “Güçlü Türkiye için evet” kampanyası kısa süre içerisinde sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bir çok ünlü isim Dilmen’in başlattığı kampanyaya çektikleri video ile destek oldu. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yeni Şafak Spor Servisi, futbol dünyasının ön ayak olduğu kampanya ile ilgili görüşünüzü soruyor: Sen de var mısın Türkiye?

Sosyal medyada başlayan “Güçlü Türkiye için evet” kampanyası çığ gibi büyüyor. Eski futbolcu ve yorumcusu Rıdvan Dilmen’in başlattığı kampanyaya futbol dünyasından büyük destek gelirken sosyal medyada bir çok vatandaşımız da konuyla ilgili destek videolarını paylaştı.

Twitter’daki hesabından bir video yayınlayan Dilmen, “Vatanımız, ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor, adeta bir İstiklal Savaşı. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım” dedi. Dilmen, A Milli Takım’ın yıldızı Arda Turan’a seslenerek, “Sevgili Arda sen de var mısın? diye sordu. Arda’nın Dilmen’e cevabı ise gecikmedi. “Rıdvan hocam çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım” diyen Arda, “Burak Yılmaz sen de var mısın kardeşim” ifadelerini kullandı. Arda’nın çağrısına cevap veren Burak Yılmaz da, “Güçlü bir Türkiye için ben de varım” sözleriyle şarkıcı Murat Boz’a seslendi. Şarkıcı Murat Boz da yayınladığı video ile ‘Ben de varım’ dedi.

Bizler de Yeni Şafak Spor Servisi olarak sizlere sormak istedik. Futbol dünyasının ön ayak olduğu “Güçlü Türkiye için evet” kampanyası hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Anketimize katılarak fikrinizi belirtebilirsiniz.

Sen de var mısın Türkiye?

Ünlülerden ‘Güçlü bir Türkiye için ben de varım’ çağrısı

Ünlüler sosyal medyada ‘Güçlü bir Türkiye için ben de varım’ kampanyası başlattı. İlk çağrı Rıdvan Dilmen’den geldi. Ülkemizin içinde bulunduğu durumu değerlendiren Dilmen ‘Güçlü bir Türkiye için ben de varım. sevgili Arda sen de var mısın?’ dedi. Rıdvan Dilmen’e olumlu cevap veren Arda Turan aynı çağrıyı Burak Yılmaz’a yaptı. Çağrıya ‘Evet’ diyen Burak Yılmaz, Murat Boz’a aynı çağrıda bulundu.


 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.